Передвиборче звернення Прем’єр-міністра України (Відео)

indexПрем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до громадян України напередодні позачергових виборів Президента України, передає прес-служба КМУ.

“Дорогі співвітчизники!

25 травня ми йдемо на вибори. На вибори Глави нашої держави, за свободу, процвітання, європейське майбутнє якої українці платять найдорожчу ціну – ціну власного життя. Тим важливішим є вибір, який ми зробимо в неділю, тим вищою є відповідальність кожного з нас.

Завтра ми доведемо всьому світові, але насамперед самим собі, що нас неможливо залякати, що ми і тільки ми самі будемо вирішувати, як нам будувати рідну хату і як господарювати в ній”, – йдеться у повідомленні.

Прем’єр зазначив, що не просто підготувати і провести вибори, коли для їхнього зриву задіяні величезні фінансові, політичні і військові ресурси, коли на їхню дискредитацію спрямована індустрія пропаганди.

“Але ми вибороли ці вибори”, – зазначає голова Уряду.

“Ми зламали те, що заважало чесному і прозорому самовизначенню виборців. Ми разом зробили все, щоб очистити цей процес від підкупу, «каруселей» і зникаючих чорнил. Ми не дали спонсорованим з-за кордону бандитам та іноземним найманцям зірвати вибори. Повністю забезпечили їх фінансування і законодавче підкріплення.

“Усе, що робилося впродовж цих трьох місяців Урядом, робилося для того, щоб утвердити гідність людини і впевненість у тому, що від неї залежить все. Ваш голос більше ніхто не вкраде. Ви і тільки ви розпоряджаєтесь ним”, – запевнив А.Яценюк.

Він закликав зробити свій вибір за переконаннями і совістю.

І висловив сподівання, що Україна обов’язково матиме законно обраного Президента.

“Пам’ятаймо: завтра ми захищаємо Україну, робимо внесок у її благополуччя, в майбутнє наших дітей і онуків – своїм бюлетенем. Ми обираємо – а, значить, перемагаємо”, – резюмував прем’єр.