Передача в державну власність біатлонної бази на Тернопіллі не дасть її розікрасти — Олег Барна

На біатлонній базі в Підгородньому. Фото з вільних джерел.
На біатлонній базі в Підгородньому. Фото з вільних джерел.

У контексті перемоги українця, уродженця Тернопільщини Дмитра Підручного на чемпіонаті світу з біатлону народний депутат Олег Барна підняв питання відновлення біатлонної бази на Тернопіллі.

— Дмитро Підручний — вихованець саме Тернопільської школи цього виду спорту. Його перемога — результат тривалих, виснажливих тренувань і надзусиль Дмитра та праці всього тренерського складу. За це їм щира вдячність від нас усіх, — сказав народний депутат України Олег Барна, відзначаючи досягнення Дмитра Підручного, який уперше серед українських біатлоністів здобув золоту медаль на чемпіонаті світу.

Як підкреслив Олег Барна, не можна залишити поза увагою проблеми розвитку біатлону.

— Зокрема, ті, що пов’язані з утриманням і функціонуванням біатлонної бази в  Підгородньому на Тернопільщині, де наш чемпіон роками відшліфовував свою спортивну майстерність, — зауважив народний депутат. — Сьогодні, як ніколи, є актуальним питання повернення цієї біатлонної бази в державну власність задля виховання спортивної еліти України. Ми робимо все можливе, щоб базу передати на баланс Міністерства молоді та спорту України. В майбутньому потрібно розширити її територію, щоб вона відповідала світовим спортивним стандартам. Це дасть можливість проводити в нас міжнародні чемпіонати. Наразі це питання на розгляді в Кабінеті міністрів України.

Олег Барна каже, що передача біатлонної бази в державну власність унеможливить її дерибан недобросовісними особами із числа активістів окремих громадських товариств — вони тепер усіляко перешкоджають відбудові цієї бази.

— На жаль, затягування передачі пов’язане з перешкодами, які створюють окремі зацікавлені особи через заснування ними організацій-двійників чи звернення до суду щодо накладення арешту на об’єкт. Звертаюся до жителів Підгороднього, до власників земельних ділянок, які розташовані всередині біатлонної кільцевої траси. Шановні! Осмисліть ту величну перспективу, яку може мати не лише ваше село, а й область, коли в Підгородньому будуть проводити змагання світового рівня. Зрозумійте відповідальність перед своїми дітьми — майбутньою спортивною елітою — і поверніть виділені земельні ділянки, які були надані вам з порушенням і через маніпуляції із законом. Я щиро сподіваюся на розуміння жителів села та позитивне розв’язання цієї проблеми.