“Перед тим, як ставити галочку у бюлетені, треба помолитися і добре подумати”, – священик

P5190022-n– Головне тепер – не обрати другого Януковича, – наголошує отець Віктор Веряскін. – Він добре Росії все повідомив: коли у Крим заходити, що і як захопити. Усе і всіх продав…

Читайте також. Усі кроки з побудови Кафедрального собору висвітлюватимуть на сайті в Інтернеті (Фото, Відео)

До вибору нового Президента священик закликав підходити усвідомлено. Бодай взяти програми кандидатів та їх уважно прочитати. Хоча отець і визнає: політики часто думають одне, а говорять зовсім інше. Тож гість із Криму закликав усіх молитися, щоб Бог напоумив вчинити правильно, і добре думати перед тим, як ставити галочку у бюлетені.

Варто згадати, що отець спеціально приніс на зустріч газету, де надрукували вірш молодої української поетаси "Никогда мы не будем братьями". З його уст це твір звучав якось навіть по-революційному...

Нагадаємо, Віктор Веряскін — митрополит Київський і всея України апостольської православної церкви. Зустрічі тернополян із відомим проповідником відбуваються кожного року, іноді й частіше. Віктор Веряскін – теолог, доктор богослов’я, декан теологічного факультету ім. Пьера Тейяра де Шардена та ректор Кримського інституту Ноосфери. Окрім того, отець - завідуючий кафедри релігієзнавства Сімферопольського економіко-гуманітарного інституту.

Звісно, до отця можна ставитися по-різному і його слова можна піддавати критиці. Втім, він постійно підкреслює, що відкритий для спілкування зі священиками і вірянам різних конфесій. Отець також є прихильником реального екуменізму, не заплямованого підступністю церкви Московського патріархату, де мало не кожен другий, за словами Віктора Веряскіна, є агентом ФСБ.

Не дивно, що під час візитів у Тернопіль люди розпитують його про все, що їх найбільше цікавить і турбує. Зокрема нещодавно одним із головних запитань до гостя було таке: «За кого голосувати? Як обрати гідну людину на пост Президента?».

- Ми, кримчани, цього разу мало чим вам можемо допомогти, - додає Віктор Веряскін. – Вирішувати ви мусите самі тут, на материковій Україні. Так, нам надали можливість голосувати, але ж треба було ще до 19 травня зареєструватися на дільниці на Херсонщині чи деінде. А потім приїхати за власний кошт вдруге 25 числа і проголосувати. Повірте, це зроблять одиниці… У Криму людям і так сьогодні несолодко.

До речі, отець пояснив, що Бог зовсім не забороняє захищати свою батьківщину зі зброєю у руках:

Священик не втрачає віри в те, що все, що діється, як погано воно не виглядало б сьогодні, врешті – вийде на добро, бо Бог – мудрий і милосердний.

Довідково. Розповідь отця про Крим і будні кримчан сьогодні читайте у «7 Днів-Україна» незабаром.