Перед переговорами з Росією Столтенберг скликає Комісію Україна-НАТО

Засідання Комісії Україна-НАТО відбудеться на два дні раніше до переговорів Альянсу з Росією щодо України та безпеки в Європі.

Про скликання засідання повідомили глава МЗС України Дмитро Кулеба та пресслужба Альянсу, повідомляє “Європейська правда“.

“Жодних рішень про Україну без України. 10 січня буду в Брюсселі на засіданні Комісії Україна-НАТО. Це частина масштабних дипломатичних зусиль зі стримування російської агресії”, – розповів Кулеба у Twitter.

Читайте також: Кремль висунув умови НАТО щодо України і оприлюднив проект нового договору РФ і США (Текст) 

У НАТО повідомили, що у понеділок, 10 січня, генеральний секретар Єнс Столтенберг прийме міністра закордонних справ Дмитра Кулебу, який також візьме участь у засіданні Комісії НАТО-Україна на рівні послів під головуванням Столтенберга.

Через два дні, 12 січня, заплановане проведення Ради Росія-НАТО, яку Столтенберг скликав після висунення Кремлем так званих "гарантій безпеки" і вимоги нерозширення НАТО.

Крім того, через нарощування військової потужності Росії в Україні та на її кордонах 7 січня Північноатлантична рада збереться на позачергове засідання на рівні глав МЗС.

10 січня очікуються переговори США з Росією на платформі Стратегічного діалогу з безпеки.

Читайте також: Ярош назвав напрямок концентрації військ РФ: “На окупацію всієї України немає сил” (Відео)