Перебрати на себе усю владу у Тернополі закликають Василя Хомінця та Володимира Стаюру

P1310004-nНе імітувати бурхливу діяльність, а зайнятися реальними справами закликають керівника Тернопільської облради Василя Хомінця та голову виконкому Володимира Стаюри депутати першого демократичного скликання.

– Ми у 1990 році перебрали на себе всю владу у Тернополі, чим зруйнували всевладдя Комуністичної партії, – нагадали депутати.

Читайте також. Заборонили визнавати Народну Раду? Тернопільські депутати створили міжфракційне об’єднання “Народна Рада”

Подаємо повний текст звернення:

«Голові Тернопільської обласної ради В. Хомінцю

Голові виконкому Тернопільської обласної ради В. Стаюрі

Депутатам Тернопільської обласної ради

Українська революція переходить у завершальну стадію. Повсталий народ бере владу у свої руки. В Україні створені органи народної влади: Народні Ради та виконкоми місцевих рад, які повинні перебрати владу у збанкрутілих держадміністрацій.

Читайте також. Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян уже не ховається? (Відео)

Після взяття тернополянами службових приміщень облдержадміністрації, 25 січня відбулась сесія обласної ради, на якій обрали виконавчий комітет Тернопільської обласної ради. Очікувалося, що ця подія призведе до логічного, у таких випадках, завершення — взяття у повному обсязі влади на Тернопіллі. Тобто, замість попереднього правління представників Партії регіонів та їх сателітів до керівництва областю нарешті прийде обрана народом влада. Натомість, 48 сесія Тернопільської обласної ради п’ятого скликання утворила виконком, наділивши його лише політико-контролюючими функціями, які успішно повинна виконувати Президія, профільні комісії обласної ради та Рада ГО «Майдан».

Читайте також. Свободівці вимагають суду над міліціонерами, які не пускали їх у будівлю Тернопільської облради (Відео)

Панове, не імітуйте бурхливу діяльність, а візьміть у свої руки всю повноту влади в області. Ми, депутати Тернопільської міської ради першого демократичного скликання 1990-1994 років, маємо моральне право говорити про це, адже у 1990 році, почавши з ухвал: «Декрет про владу», «Універсал» та інших, на той час революційних рішень, перебрали на себе усю владу у Тернополі, чим зруйнували всевладдя Комуністичної партії.

Вважаємо, що в цей революційний, доленосний для України час ви повинні діяти аналогічно, чим сприяти поширенню революційних процесів в Україні.

За дорученням депутатів Тернопільської міської ради першого демократичного скликання 1990-1994 років: Я. Ворона, Я. Гап’юк, Я. Демидась, Т. Заоборний, Ю. Моргун, С. Оконський, В. Петрина, І . Полевий, П. Сливка, В. Колінець”.