Перебіг коронавірусної хвороби почав змінюватись – Степанов

Українські медики відзначають, що вірус Covid-19 стає все агресивнішим і завдає організмам хворих все важчих уражень.

Про це заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“Почав змінюватися перебіг хвороби – вона дуже важко переноситься… У нас збільшується кількість летальних випадків, у нас збільшується госпіталізація”, – сказав про коронавірусну інфекцію міністр охорони здоров’я України.

Як повідомив Максим Степанов, за останню добу в Україні була зафіксована найвища з початку епідемії Covid-19 добова смертність – від ускладнень померли 33 хворих з діагнозом “коронавірус”.

Крім того, відзначив міністр, в Україні більшає хворих на Covid-19 із важким перебігом захворювання, яке потребує негайної медичної допомоги в умовах стаціонару.

“За останню добу було госпіталізовано 280 людей. Хочу нагадати, що госпіталізації підлягають люди, які перебувають у важкому перебігу хвороби”, – сказав Максим Степанов.

Читайте також: “Цифри вражають кожного дня”, – глава МОЗ повідомив про 2 антирекорди Covid-19 за добу (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, сьогодні глава МОЗ заявив про черговий антирекорд добового показника коронавірусу – за добу 6 серпня в Україні було лабораторно підтверджено 1 тисячу 453 нових випадків Covid-19. Це найвищий добовий показник приросту з початку епідемії коронавірусу у нашій країні.