Пентагон направив в Україну військових експертів – будуть вчити як виграти війну

imagesМіністерство оборони США направило в Україну дві групи військових експертів з восьми чоловік, фахівці прибули до Києва в четвер і п’ятницю, повідомляє газета Washington Times з посиланням на офіційного представника Пентагону Ейлін Лайнез.

Офіційний представник Пентагону заявила в інтерв’ю виданню, що фахівці мають намір поділитися з українськими колегами тактиками і техніками планування, а також методами придушення внутрішніх заворушень.

За її словами, в завдання першої групи фахівців буде входити оцінка потреб Києва в області безпеки і визначення можливостей відправки на Україну з США додаткового військового обладнання. “При підтримці України і держдепартаменту США група експертів по оцінці можливостей в області безпеки також буде вивчати потенційне розширення взаємодії з Києвом, спрямоване на розширення військових можливостей України”, – заявила Лайнез.

Друга група експертів, за словами представника Пентагону, буде займатися оцінкою потреб країни в медичній сфері. Крім того, фахівці мають намір визначити, яким чином США може допомогти Україні в галузі медичної підтримки сил безпеки в короткостроковій перспективі.

Також вони мають намір вивчити, який існує потенціал для створення програми лікування постраждалих військовослужбовців.