Павло Розенко: До нової системи субсидій потрібно внести зміни

12Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко наголосив, що будь-яке рішення щодо зміни ціни на газ має прийматися після внесення змін до нової системи субсидій. Про це  повідомляє прес-служба Кабміну.

Якщо високопосадовці обережно заговорили про те, що потрібно захищати людей з низькими доходами, то це вірна ознака того, що треба очікувати підвищення цін, або тарифів. Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко у коментарі про ціну на газ для населення в ефірі «Еспресо.TV» сказав, що зміни, які відбулися у системі субсидій, мають бути відкориговані.

Читайте також: Кабмін спростував повідомлення про прийняття рішення щодо позбавлення субсидій на газ користувачів без лічильників (Документ, Відео)

Лише після виправлення ситуації у системі субсидій, коли будуть зняті ті проблеми, які турбують сьогодні громадян, можна розглядати питання про зміну ціни на газ.

За його словами, в загальному розмір платежів за газ та житлово-комунальні послуги для отримувачів субсидій не зміниться, бо вони платять і платитимуть фіксовану суму. «Ті люди, які будуть відчувати, що вони не в змозі самостійно повністю платити за житлово-комунальні послуги або газ, мають звернутися до управління соцзахисту і оформити субсидію», – сказав він.

Павло Розенко наголосив, що будь-яке рішення щодо зміни ціни на газ має прийматися після внесення змін до нової системи субсидій. Є відповідні доручення і урядового комітету, який я очолюю, і Прем’єр-міністра, і я сподіваюся, що найближчим часом Мінсоцполітики виконає їх і до системи субсидій будуть внесені необхідні корективи», – підкреслив він.