Патрульний поліції Тернопільщини отримав подяку за порятунок дитини

фото: сайт Нацполіції Тернопільщини

Патрульний поліції Тернопільщини Ілля Нестеряк врятував дитину від падіння з дванадцятиметрової висоти. І за це отримав лист-подяку від керівництва Нацполіції Тернопільської області.

Про це Суспільному Тернопіль розповів речник Нацполіції області Сергій Крета.

Той день патрульний Ілля Нестеряк пам’ятає до дрібниць. Його екіпаж першим приїхав на виклик рятувати дитину, яка висить, тримаючись поручні балкону.

Зайти до помешкання патрульному не вдалося, тому він спробував зняти шестирічного хлопчика через сусідський балкон на третьому поверсі.

“Він стояв ніжками на виступі для вазонів. Я спробував його зняти, але не зміг. Дитина не реагувала та міцно трималася за поручні. Я підтримував його, аби не сталося непоправного. На щастя, в якийсь момент на балкон вийшла мама хлопчика та затягнула його до середини”, – розповів Нестеряк.

Нагадаємо, подія сталася 11 лютого. Як з'ясувалося згодом, мама пішла у душ в той час, коли шестирічний син захотів погуляти на вулиці. Він не зміг відчинити двері, вирішив спробувати вийти на вулицю через балкон, який знаходиться на дванадцятиметровій висоті від землі. У той момент, як хлопець перелазив назовні, зачепився курткою та повис.

Родина виховує двох дітей. Молодшому - немає ще двох років. Сім’я стоїть на обліку в управлінні сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради.