Патріарх Кирило заявив, що хоче приїхати помолитись у Києво-Печерській лаврі

ф1Російська православна церква не припиняє пропаганду “руского міра” і продовжує зазіхати на Україну.

Патріарх РПЦ Кирило, як пише ТАСС, заявив, що хотів би приїхати до Києво-Печерської лаври помолитись і поспілкуватись “зі своїм народом”.

“Я сподіваюся на те, що Господь сподобить мене ще на те, щоб відвідати Україну. Політична ситуація і кон’юнктура – це такі скороминущі явища. Сьогодні – одні політичні сили, потім інші … У мене зберігається надія, що я зможу помолитися в Києво-Печерській лаврі, зустрітися зі своїм віруючим народом, з єпископатом Української церкви, який сьогодні героїчно відстоює канонічне православ’я “, – заявив Кирил про УПЦ Московського патріархату.

Читайте також: В Україні набув чинності закон, що регламентує перехід громад з Московського патріархату у Православну церкву України

Очільник РПЦ в дусі традиційної для “руского міра” тези про начебто “духовну єдність” українців і росіян закликав такожз парафіян УПЦ МП “твердо триматися віри” і “не піддаватися спокусам”.

Нагадаємо, рішенян Вселенського патріархату про надання томосу українській церкві РПЦ не визнала, а створення Православної церкви України назвала “розколом”..

При цьому чередз українську автокефалію РПЦ розірвала відносили з Константинополем.