Парубій заявив, що на нього готували замах, коли він був секретарем РНБО

звантаженняВіце-спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що на нього готували замах, коли він був секретарем РНБО. Про це він повідомив в кулуарах Ради.

“Я не маю ніяких певних думок (хто стоїть за нападом, – ред.). Коли я був секретарем РНБО, до мене приходили від розвідки дані, кілька разів, про те, що готується замах і приїжджають спеціальні фахівці спецслужб для замаху, тоді в цьому була логіка. Я був секретарем РНБО, і я був на вістрі важливих подій об’ємного характеру, і тоді я це розумів”, – заявив Парубій.

Нагадаємо, біля готелю “Київ” у центрі столиці в 23:20 невідомий кинув гранату під ноги групі народних депутатів, серед яких перебував перший віце-спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Коли міліціонери почали його переслідування, нападник кинув у бік правоохоронців ще одну гранату, в результаті чого постраждав один міліціонер.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею "хуліганство".

Зазначимо, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов вважає, що замах на народного депутата Андрія Парубія є ще одним елементом небезпеки зростання терористичної загрози в Україні.

112