Парубій показав підписаний ним закон про бюджет України-2019 (Документ)

ф3Голова Верховної ради України Андрій Парубій 5 грудня підписав законопроект про державний кошторис України в наступному році.

Про це повідомляється на офіційній сторінці українського парламенту у Фейсбук із викладеним фото підпису Андрія Парубія під документом.

Спікер ВР наголосив, що законопроект прийнятий з дотриманням усіх бюджетних норм.

“Це гарантує, у першу чергу, впевненість кожного українця, що у новий рік ми увійдемо зі збалансованим бюджетом. І це означає, що ми точно отримаємо макрофінансову підтримку від наших міжнародних партнерів.Та, як на мене, головне – що, як і у попередні чотири роки, – це бюджет у першу чергу зміцнення оборони і безпеки нашої держави”, – цитує Андрія Парубія сайт ВР.

Читайте також: ВР у першому читанні прийняла проект держбюджету України на 2019 рік

У першому читанні, як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», законопроект про держбюджет України на наступний рік Верховна рада прийняла 18 жовтня.

Читайте також: Президент України поставив вимогу щодо підписання законопроекту про кошторис країни на наступний рік (Відео)

Президент України заявив, що закон про держбюджет країни не підпише, якщо у ньому не будуть враховані його вимоги про передбпачення у кошторисі України фінансування на виплату субсидій всі українцям, які цього потребують.

Читайте також: Уряд затвердив зміни у проекті держбюджету-2019 і відправив його у ВР для другого читання

До другого читання Кабмін вніс зміни в проект документа.

Читайте також: Україна отримала кошторис на 2019 рік: як ВР приймала держбюджет (Відео)

У другому читанні і в цілому законопроект про державний бюджет України на 2019 рік Верховна рада прийняла на світанку 23 листопада.

Щоб законопроект вступив у силу, його ще має підписати Президент України, а далі закон має бути офіційно опублікований.

ф1