Партія регіонів готує масову чистку

indexВ Партії регіонів голосували за те, щоб рекомендувати виключити з лав ПР крім Сергія Тігіпка ще Олега Царьова та Юрія Бойко – “за порушення вимог та положень статуту ПР”. Про це йдеться в заяві Партії регіонів.

Коментуючи заяву Тігіпка про те, що ” одноосібним рішенням Бориса Колесникова … відсторонені від посади та виключені з партії” низка голів обласних парторганізацій, в ПР заявили: “Рішення президії політради Партії регіонів не приймаються одноосібно , оскільки склад Президії налічує 9 осіб”.

“У прийнятому рішенні від 4 квітня йшлося про те, щоб рекомендувати політраді ПР на черговому засіданні розглянути питання про виключення Юрія Бойка, Сергія Тігіпка, Олега Царьова з ПР за порушення положень і вимог статуту ПР – невиконання рішення другого етапу XIV з’їзду Партії регіонів і заподіяння своїми діями шкоди репутації партії” – підкреслюється в заяві.

Згідно з повідомленням, за дане рішення “проголосували О. Вілкул, Є. Геллер, М. Добкін, В. Колесніков, О. Ледида , М. Левченко, В. Новинський, В. Рибак”.

“Олександр Єфремов був відсутній через відрядження в Луганську область – робота в окрузі”, – уточнили в ПР.