Партія Дарта Вейдера вже оконфузилася в Херсоні

imagesНа вулицях міста з’явились білборди Інтернет Партії України з зображенням її кандидата Дарта Вейдера та інших міфічних персонажів.

Під час виборів останніх років незмінно з’являється серед учасників перегонів і цей віртуальний персонаж, що є лідером  віртуальної  партії. Цей факт можна  сприймати як жарт, або як спробу ввести в оману виборців, проте на офіційному сайті Центральної виборчї комісії вже є повідомлення про реєстрацію виборчого списку Інтернет Партії України як суб’єкта виборчого процесу від 18 вересня 2014 року, тож її агітаційні матеріали вже мають відповідати вимогам закону.

На білбодах, що у великій кількості розміщені по всьому місту Херсону, не вказані «відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск» (п. 7 ст.68 Закон «Про вибори народних депутатів України»). Цей факт свідчить про те, що агітаційна продукція виготовлена не з виборчого фонду партії, а це є прямим порушенням.

Спостерігачі ОПРОРИ вже фіксували білборди Інтернет Партії України в Чернівцях, Черкасах, Луцьку.