Дані ЦВК: шансів потрапити у ВР уже немає у партії, яка стрімко наближалась до прохідного бар’єру (Таблиця)

ф1До Верховної ради України наступного скликання проходять 5 партій. Шостою могла б стати “Радикальна партія”, та їй таки не вистачить голосів виборців.

Про це свідчать дані ЦВК, якій залишилось опрацювати менше одного відсотка електронних протоколів виборів народних депутатів 21 липня.

Читайте також: Дві партії на межі проходження в Раду: дані екзит-полів (Відео, Графіка)

“Радикальна партія” Олега Ляшка, за даними екзит-полів 21 липня, не набирала навіть трьох відсотків, та при підрахунку голосів Центральною виборчою комісією виявилось, що за цю партію виборці голосували активніше, ніж казали про це під час соцопитувань.

Читайте також: З’явився несподіваний конкурент за проходження у ВР: ЦВК опрацювала майже 68% електронних протоколів

22 липня дані підрахунку ЦВК засвідчували, що “Радикальна партія” набирає понад 3% голосів виборців і впевнено випереджає у списку претендентів партію Ігоря Смешка “Сила і честь”. Саме партію Смешка соціологи вважали такою, що балансує на межі статистичної похибки соцопитувань і може стати шостою, що пройде у Раду.

До вечора 23 липня за даними Центрвиборчкому партія Ляшка мала на своєму рахунку вже понад 4% голосів виборців, тоді як партія Смешка опустилась за чотиривідсоткову позначку на сьоме місце.

Читайте також: До прохідного бар’єру ВР стрімко наближається партія, яку соціологи в складі нового парламенту не бачили (Таблиця)

Однак досягти прохідного п'ятивідсоткового бар'єру у Раду "Радикальній партії" так і не вдасться: ЦВК залишись опрацювати трохи більше за пів відсотка електронних протоколів, а для проходження у ВР нового скликання партії Ляшка не вистачає 0,9% голосів.

Так само не ввійде у ВР нового скликання і партія "Сила і честь".

Натомість партія "Голос" Святослава Вакарчука, яку за результатами екзит-полів з результатом у 6% соціологи також вважали такою, що балансує на межі похибки, до Ради проходить наразі з результатом 5,83% голосів виборців.