“Партія Шарія” подала позов до суду на СБУ

Анатолій Шарій. Фото з відкритих джерел

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження.

Канцелярія Окружного адміністративного суду міста Києва зареєструвала позов Політичної партії “Партія Шарія” до Головного управління Служби безпеки України у Києві та Київській області. Про це повідомляє сайт суду.

“Позивач просить суд визнати протиправними дії ГУ СБУ у Києві та Київській області щодо складення та надсилання до Міністерства юстиції України листа про порушення партією Шарія українського законодавства. Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі”, – сказано в повідомленні Окружного адмінсуду Києва.

В ОАСК нагадали, що в провадженні Окружного адміністративного суду Києва перебуває справа за позовом Мін’юсту щодо заборони діяльності партії Шарія. Справа розглядається за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

Читайте також: СБУ офіційно оголосила Шарію підозру в державній зраді (Відео)

Нагадаємо, 16 лютого цього року Шарію було повідомлено про підозру за статтею ККУ про державну зраду і порушення рівноправності громадян.

Читайте також: Фахівці сказали, чому буде складно швидко “закрити” підозрюваного в держзраді Шарія (Відео)

25 лютого підозрюваний у держзраді Анатолій Шарій вдруге не з‘явився в СБУ на допит. Його оголосили у державний розшук.

Читайте також: Шарій на допит не прийшов. В СБУ сказали, що робитимуть далі

Мін'юст України подав позов в Окружний адмінсуд Києва про заборону діяльності "Партії Шарія". Для цього Міністерство юстиції просило суд витребувати в СБУ висновки експертів, що значаться у листі СБУ до міністерства від 4 березня 2021 року щодо протиправної діяльності "Партії Шарія".