Парламент призначив міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України (Відео)

Ігор Петрашко. Фото - latifundist.com
Ігор Петрашко. Фото – latifundist.com

Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Верховна рада на сьогоднішньому позачерговому засіданні призначила Ігоря Петрашка.

Подання його кандидатури зробив Прем’єр-міністр України. Виступаючи в Раді, Денис Шмигаль наголосив, що Ігор Петрашко має багаторічний практичний досвід роботи в економіці – від аграрної до банківської сфери.

Сам кандидат на посаду міністра зазначив у своєму виступі, що у масштабній світовій економічній кризі через коронавірус Україна також постраждає, тому головне завдання зараз – підтримати українського виробника за обставин, коли світові ринки будуть закриватись.

За призначення Ігоря Петрашка міністром економіки проголосували 243 нардепи.

Проти цього голосували “Європейська солідарність” та “Опозиційна платформа – “За життя”, а “Батьківщина” та “Голос” – утримались.

ф2

Після голосування Петрашко склав присягу міністра.

Читайте також: В Україні новий Генпрокурор — ним вперше стала жінка. Повна версія розгляду питання Верховною радою (Відео)

На відео Фактів ICTV трансляції позачергових засідань ВР 17 березня розгляд питання про призначення Ігоря Петрашка міністром – із 2 год. 4 хв 31 сек.