Парки міста отримали 85 тисяч, а громадські організації – від 2 до 30 (Відео)

P3190009-nОсвіта, медицина, транспортна галузь і навіть парки Тернополя отримали сьогодні, 19 березня, із міської казни гроші для погашення кредиторської заборгованості, що виникла ще у 2013 р.

Читайте також. Мер наказав надати допомогу МШЕДу – люди вже роблять барикади (Фото, Відео)

На засіданні виконкому йшлося про суми від тисячі до 85 тисяч гривень. Крім того, ряд громадських організацій міста отримав допомогу на ведення статутної діяльності – від 2 до 30 тисяч.

Найбільшу суму виділили на парки – 85 тисяч гривень. Тобто роботи на їхній території виконали підприємці ще торік, але заплатити їм не могли через брак коштів. Які саме роботи – члени виконкому, очевидно, знають, бо вголос нічого не озвучували. Схожа ситуація – з управлінням освіти.

– Управлінні освіти має заборгованість за послуги під час проведення свята “Випускник-2013”, – пояснює начальник управління освіти Ольга Похиляк. – Ці кошти ми виділяємо Тернопільському центру інновацій.

На що міський голова Сергій Надал гірко пожартував: «Річниця скоро тому боргу. Ще два місяці і нове свято…».

Читайте також. Тернополяни підтримують бойкот товарів російського виробництва (Відео)

Натомість відділу охорони здоров’я дали тисячу гривень за навчання персоналу працювати з новітньою технікою. Кошти з казни отримав також міський туристичний інформаційний центр (9 тис. грн).

Низка громадських організацій отримала від міста допомогу на ведення статутної діяльності. По дві тисячі дали товариству студентів-католиків “Обнова”, ГО “Інваліди опорно-рухового апарату”, ГО “Братерство сиріт”, по три – обласній організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, учбово-виробничому підприємству Львівського Учбово-виробничого об’єднання УТОС, міській організації Української Спілки ветеранів Афганістану.

– ГО “Кришталевий жайвір” треба виділити 30 тисяч гривень, – повідомила начальник відділу обліку та фінансового забезпечення – головний бухгалтер Галина Денисюк. – Це гроші за проведений торік фестиваль. Тобто кредиторська заборгованість…

Довідково. Змінили процедуру оформлення документів щодо смерті людей, які не були працевлаштовані. Тепер родичам потрібно звертатися із пакетами документів у Центр надання адміністративних послуг, що на вул. Острозького, 6. Таке рішення прийняли на засіданні виконкому 19 березня.