Папа Римський благословив українських бійців

У середу, 25 травня Папа Франциск благословив українських військовослужбовців, які брали участь у паломництві до понтифіка.

Перед початком загальної аудієнції у середу, 25 травня 2016 року, Папа Франциск, зійшовши з панорамного автомобіля, на якому він об’їжджав між секторами площу Святого Петра, підійшов до групи українських військових.

Про це передає Радіо Ватикану, пише telegraf.com.ua.

Читайте також: «Наслідком є просвітлення», — глава УГКЦ про подробиці і наслідки зустрічі Патріарха Кирила і Папи Римського (Відео)

“Святіший Отець привітався з військовослужбовцями, які брали участь у військовому паломництві до Люрду, і благословив їх. Серед них були ті, які отримали бойові поранення під час виконання завдань у зоні АТО”, – йдеться у публікації.

Мова йде про 48 учасників міжнародного військового паломництва в Марійський духовний центр у Франції, що тривало від 20 до 22 травня на тему “Двері завжди відкриті”, а його лейтмотивом було милосердя Боже.

Участь у прощі щорічно беруть військовослужбовці з різних країн світу, молячись за мир. Від 1996 року до нього приєдналися військовослужбовці та правоохоронці з України. Вже стало традицією, що після завершення заходів у Франції військові з України приїжджають на зустріч з Папою.