Папа Франциск розкритикував “культуру викидання” і аборти як її складову (Відео)

Папа Римський Франциск під час зустрічі із  Дипломатичним Корпусом, акредитованим при Святому Престолі. Фото із сайту"Радіо Ватикану"
Папа Римський Франциск під час зустрічі із Дипломатичним Корпусом, акредитованим при Святому Престолі. Фото із сайту"Радіо Ватикану"

Папа Римський Франциск виступив із найбільшою критикою абортів з часу свого обрання у березні, повідомляє Еuronews.

13 січня під час щорічного звернення понтифіка до дипломатів, акредитованих у Ватикані, Папа Франциск говорив про “культуру викидання”, коли як непотріб викидають харчі, речі, а також дітей: “Викликає жах одна лиш думка, що у світі є діти, жертви абортів, які ніколи не побачать сонячного світла, що є діти, яких використовують як солдатів, ґвалтують чи убивають у збройних конфліктах, є діти, яких продають та купують на цьому жахливому ринку сучасного рабства, торгівлі людьми, що є злочином проти людства”.

Позиція попередників Франциска – і Венедикта XVI та Івана Павла ІІ – щодо абортів була куди жорсткішою. У вересневому інтерв‘ю понтифік заявляв, що церква має перестати бути “одержимою” своїми ідеями щодо абортів і контрацепції.

Відео -  Еuronews.