Степанов заявив про незадовільні темпи вакцинації від Covid-19 в Україні (Відео)

Через низький темп щеплень та значне відставання від розробленого МОЗ графіка вакцинацій від Covid-19 в Україні глава МОЗ скликає сьогодні термінову селекторну нараду.

Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив під час сьогоднішнього брифінгу.

Степанов нагадав: за розробленим МОЗ планом вакцинації, в Україні щодоби мали б уже робити по 10 тисяч щеплень від Covid-19, натомість роблять по 3 тисячі. Загалом же за два тижні кампанії вакцинації від коронавірусу в Україні щеплення отримали менше, як 20-ти тисячам українців.

"Мене не влаштовують ці цифри. Я інше ставив завдання: на кінець минулого тижня ми мали вийти на 10 тисяч осіб (щеплених від Covid-19 щодоби - ред.) і далі збільшувати цю кількість... Ми вийшли на трішки більше 3-х тисяч", - наголосив глава МОЗ України.

Читайте також: Запис на вакцинацію від Covid-19: МОЗ України дало вичерпні інструкції (Графіка, Відео)

Тому, повідомив Максим Степанов, сьогодні він скликає спеціальну селекторну нараду з голова облдержадміністрацій та відповідальними за щеплення в регіонах, під час якої з'ясовуватиме, чому каскадний старт вакцинації не набрав наразі належного темпу.

"Сьогодні вирішив особисто втрутитися в ситуацію", - анонсував Степанов велику нараду.

Читайте також: Щеплення від Covid-19 у прямому ефірі: процедуру пройшли 10 українських зірок (Відео)

Максим Степанов нагадав медикам, що вакцинуватись від Covid-19 треба й тим, хто перехворів на коронавірус. Максим Степанов наголосив, що щеплення - єдиний спосіб запобігти важкій формі захворювання на Covid-19.

"Ті з вас, хто отримав щеплення, точно захищений від середнього і важкого перебігу хвороби, а також смерті... Закликаю медиків не зволікати з вакцинуванням і захистити себе", - сказав глава МОЗ Максим Степанов.