Паніка і потужні втрати РФ: є дані про наслідки удару ЗСУ по ключовій точці ворога на півдні України (Мапа, Відео)

Брилівка після знищення ЗСУ поїзда РФ з військовою технікою. Фото – “Фокус”

У результаті удару ЗСУ по ешелону армії РФ 29 липня на станції Брилівка на Херсонщині знищений не тільки поїзд з боєприпасами і технікою ворога, а й колія. Брилівка – ключова точка для залізничного постачання військ РФ на півдні України з окупованого Криму.

Про такі наслідки удару ЗСУ по ешелону російських військ у Брилівці повідомило з посиланням на свою розвідку Міністерство оборони Великобританії.

"У результаті українського удару по російському потягу з боєприпасами в Херсонській області дуже малоймовірно, що залізничне сполучення Херсона з Кримом залишиться в робочому стані", - заявила британська розвідка.

Раніше в ОК ЗСУ "Південь" підтвердили удар українських військ по ешелону з бойовою технікою військ РФ на залізничній станції Брилівка.

"Отримано підтвердження влучання по ешелону з військовою технікою, боєприпасами й живою силою в районі залізничної станції Брилівка", - заявляли на кінець доби 31 липня в ОК "Південь".

За даними члена Колегії МВС України Антона Геращенка, в ніч на 29 липня ударами РСЗВ українські військові знищили в Брилівці ворожий ешелон із 40-ка вагонів з боєприпасами та бойовою технікою військ РФ.

"У ніч із п'ятниці на суботу високоточним ударом HIMARS було знищено залізничний ешелон із більш ніж 40 вагонів, що прибув із Криму з живою силою, технікою та боєприпасами на залізничну станцію Брилівка Херсонської області. В результаті жива сила перетворилася на вуглинки, техніка - на купи металобрухту, а БК злетів у повітря. Втрати живої сили склали: близько 80 – 200-х та 200 – 300-х. Також, за даними розвідки, загинули всі машиністи та інженери компанії "Російські залізниці", які здійснювали транспортування військового вантажу з Криму до Херсонської області", - повідомив Геращенко

Нардеп Олексій Гончаренко опублікував відео, що засвідчує: після удару ЗСУ по ворожому ешелону російські окупанти в паніці розбігались хто куди.

Британська розвідка сьогодні відзначила, що російські окупанти намагатимуться відновити колію, та вона залишатиметься під вогневим контролем ЗСУ.

"Російські сили, ймовірно, відремонтують залізничну колію протягом кількох днів, хоча вона залишатиметься вразливою в якості маршруту матеріально-технічного постачання російських сил із Криму до Херсона", - підкреслила розвідка Великобританії.