Пам’ятне фото українського екіпажу розмістили у холі готелю в Ірані, звідки він вирушив у свій останній рейс

фото: Фейсбук Бригада Транспортної Авіації
фото: Фейсбук Бригада Транспортної Авіації

На знак шани та пам’яті персонал іранського готелю, з якого екіпаж літака МАУ вирушив у свій останній рейс, розмістив у холі пам’ятне фото з підписом “Наше сердце с вами”.

Про це повідомив командир екіпажу літака Іл-76МД, яким в Україну доправили тіла загиблих, полковник Дмитро Мимриков, інформує Бригада транспортної авіації у Facebook.

“Літак Іл-76МД Повітряних Сил Збройних Сил України після виконання завдання по поверненню тіл загиблих членів екіпажу тегеранського рейсу PS752 на батьківщину, вирушив до аеродрому постійного базування.

Одразу після повідомлення про трагедію і рішення уряду про направлення до Ірану міжвідомчої комісії, екіпаж Іл-76 почав підготовку до вильоту. Загалом відрядження тривало десять діб.

Читайте також: У місті на Чернігівщині сьогодні попрощались зі старшим бортпровідником рейсу PS752 авіакомпанії МАУ

За словами командира екіпажу полковника Дмитра Мимрикова подібні завдання завжди несуть певне емоційне навантаження, адже саме іранська сторона визнана винною у збитті літака. Проте від іранців українські льотчики постійно чули слова співчуття та вибачень за катастрофу.

– Вони повністю визнають провину свого керівництва, своєї країни в цій трагедії. На знак шани та пам’яті персонал готелю, із якого наші хлопці і дівчата вирушили в свій останній рейс, розмістив в холі фото загиблого екіпажу з підписом “Наше сердце с вами”…, – йдеться у дописі.