Пам’ятку проти телефонних шахраїв розробила міліція

PM635image001Таку пам’ятку отримає кожен городянин, стверджують у Тернопільському міському відділі внутрішніх справ.

Пори те, що міліція не раз застерігала не вірити на слово тим, хто телефонує і каже, що родич потрапив у біду, але зарадити можуть гроші, шахрайств і потерпілих від них все одно багато.

Аби вберегти городян від цього, працівники Тернопільського міського відділу міліції розробили спеціальну пам’ятку-застереження. Практичні поради розмістили на листівці формату А-4. У листівці зібрано основні рекомендації, як протидіяти телефонним шахраям.

Від подібного роду пройдисвітів найчастіше потерпають літні жінки, котрих зловмисники лякають повідомленнями про нещастя, що трапилися з їхніми рідними, знайомими, каже начальник Тернопільського міськвідділу міліції Олександр Хілюк.

– Люди, не перевіривши інформації, віддають чи переказують величезні суми грошей невідомим, маючи надію, що це допоможе вирішити ситуацію,у яку начебто втрапили їх рідні. Згодом з’ясовується, що з родичами все гаразд, але кошти втрачені, і хто заволодів ними – невідомо. Аби зарадити ситуації і вберегти тернополян від подібного, ми вирішили розробити спеціальну пам’ятку, в яку вмістили корисні поради, – говорить Олександр Хілюк.

Листівку із застереженнями міліціонери будуть поширювати серед мешканців Тернополя. Пенсіонерам принесуть друковані поради додому. Така профілактична робота, сподіваються правоохоронці, принесе результат.