Паломництво до Дарів волхвів у Києві завершено. Вконились 280 тисяч вірян – УПЦ МП

Фото з сайту УПЦ
Фото з сайту УПЦ

Із 24 січня до сьогодні священна реліквія Афону – Дари волхвів – перебувала в Стефанівському приділі Успенського собору Києво-Печерської лаври. За час перебування Дарам вклонилися понад 280 тисяч паломників, повідомляє УПЦ МП.

Перед проводами Дарів волхвів, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський  Антоній, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, відслужив подячний молебень.

Сьогодні ж Дари волхвів мають прибути у Крим. У Сімферополі реліквія має буде виставлена для поклоніння у Свято-Троїцькому жіночому монастирі з 30 січня до 2 лютого.

Постійно Дари волхвів зберігаються у монастирі святого Павла на горі Афон у Греції. Уперше за 500 років реліквія покинула стіни монастиря. Святиню супроводжує делегація на чолі з намісником монастиря архімандритом Парфенієм (Мурелатосом). Ковчег з Дарами волхвів вже побував з 6 до 13 січня у Москві, з 14 до 17 січня  – у Санкт-Петербурзі, з 18 по 24 січня – у Мінську та з 24 до 30 січня – у Києві.