Спалах Covid-19 у медзакладі Почаєва: інфіковані і медики, і пацієнти

Почаївська психоневрологічна лікарня, в якій зафіксований спалах короанвірусу. Фото - Офіс Омбудсмана України
Почаївська лікарня, де стався спалах Covid-19. Фото – Фейсбук Офіс Омбудсмана України

Коронавірус лабораторно підтверджений у 26-ти пацієнтів та двох медиків Почаївської обласної психоневрологічної лікарні у Кременецькому районі Тернопільщини.

Як повідомляє Офіс Омбудсмана України, про це проінформувала головний лікар Почаївської психоневрологічної лікарні Лариса Василюк.

Лариса Василюк повідомила, що вона госпіталізована з коронавірусною інфекцією. Ще один медик психоневрологічної лікарні шпиталізований із важкою формою Covid-19 в реанімаційне відділення.

За даними головного лікаря Почаївської обласної психоневрологічної лікарні, крім медиків, госпіталізовані з коронавірусом до міської лікарні Почаєва і четверо пацієнтів Почаївської психоневрологічної лікарні.

"На 27 квітня у 26 пацієнтів відділення для чоловіків було лабораторно підтверджено коронавірусну інфекцію Covid-19", - повідомила Лариса Василюк.

За її словами, у 22 пацієнтів з підтвердженим діагнозом "коронавірус" хвороба протікає у легкій формі.

Водночас, відзначає головний лікар медзакладу, кількість інфікованих коронавірусом серед пацієнтів Почаївської обласної психоневрологічної лікарні може бути більшою - лабораторні дослідження ще частини пацієнтів тривають.

"Почаївська обласна психоневрологічна лікарня розрахована на 100 ліжко-місць, на сьогодні у закладі перебуває 62 особи", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: На Тернопільщині кількість нових випадків коронавірусу зросла у 10 разів за добу (Мапа)

Як інформувала раніше ІА "7 Днів-Україна", Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України повідомляв, що на ранок 28 квітня із 52-х нових випадків Covid-19, виявлених в області за попередню добу, 33 випадки були підтверджені у Почаєві.

Читайте також: Інфіковані священики УПЦ МП з Тернопільщини лікують коронавірус у лікарні Києва (Відео)

Через спалах коронавірусу у Почаївській лаврі та серед жителів міста з 21 квітня Почаїв оголосили зоною карантину.

Читайте також: Закритий через Covid-19 Почаїв: генерал поліції пояснив, кому в’їзд і виїзд дозволений (Відео)