П’яний комбриг бойовиків “ДНР” розстріляв транспорт своїх підлеглих (Фото)

ф2Російські командири, яких Москва надсилає на окупований Донбас командувати тамтешніми бойовиками, безпробудно пиячать і приносять шкоду самим же бойовикам, розкладаючи “армію” окупантів зсередини.

Чергове підтвердження цьому – п’яна стрілянина командира 3-ї мотострілецької бригади 1 Армійського корпусу “народної міліції ДНР” (так бойовики називають свою “армію” – ред.). Про неї написав у мережі колишній перший комендант окупованої Горлівки Ігор Безлер.

Читайте також: ЗСУ відібрали позиції окупантів Донбасу: перші кадри бункера бойовиків (Відео)

За повідомленням бойовика, комбриг окупантів у розпал загострення ситуації під Горлівкою так напився, що обстріляв будівлю УБОПу в окупованій Горлівці, а також транспорт бойовиків.

"Цей алкаш примудрився в броньований мікроавтобус ввігнати 4 кулі і 2 кулі "лічка" (особиста охорона - ред.) вночі висвердлювала з вікон УБОПу", - написав Безлер і виклав фото ушкодженого стріляниною комбрига мікроавтобуса, який підлеглі вже взялись латати.

Читайте також: Арестович пояснив стратегічне значення дій українських військових під Горлівкою

Те, що надісланий недавно Кремлем і Генштабом армії Росії командир 3 МСБр "армії" бойовиків "ДНР" - безпробудний п'яниця, підтвердив і колишній "міністр оборони ДНР" Ігор Стрєлков.

"Рідкісна п'янь... до повної нездатності виконувати мінімальні службові обов'язки", - зазначив Стрєлков.

Читайте також: Полковник Волошин пояснив, чому сили ООС можуть і далі звільняти Донбас в рамках Мінських угод (Мапа)

ф1ф2ф3