У Луганську даїшники затримали п’яного депутата-комуніста (Фото)

64b676ce20f36de4b72b1b6910eb5490У Луганську даішники зупинили Ланос, яким керував депутат обласної ради. Водій почав кричати, що його права утискають. Весь інцидент відзняли на камеру – повідомляє bigmir)net.

Це сталося вночі 12 січня в районі стадіону Авангард по вул. Оборона.

В міліції розповіли, що інспектор зупинив Ланос, оскільки запідозрив, що водій знаходиться в стані алкогольного сп’яніння. Виявилося, що машиною керував Максим Чаленко, депутат Луганської обласної ради від КПУ, секретар постійної комісії облради з питань освіти, науки, культури, молоді і спорту.

«Я вас прошу припинити діяльність, яка перешкоджає моїй діяльності, як депутата обласної ради», - зажадав Чаленко, і продемонстрував «корочку».

Разом з депутатом були якісь дівчата. Одна з них вела себе вкрай брутально.

Проходити медичний огляд на місці за допомогою приладу Drager водій відмовився. Йому було запропоновано проїхати в наркологічний диспансер. Результати аналізу крові підтвердили, що депутат був п'яний - тест показав 2,5 проміле алкоголю.

Співробітники ДАІ у присутності свідків склали протокол за порушення п.2.9 ПРАВИЛ дорожнього руху (керування в стані алкогольного сп'яніння) за ст. 130 Купап.

Daewoo депутата доставили на штрафмайданчик на евакуаторі.

Цікаво, що Чаленко одна пролетарська газета називала зразковим комуністом. Мовляв, «у свої 30 років Максим досяг багато чого. Його кар'єру можна вважати еталоном»: