П’єр де Кубертен плакав би: Перший Національний заборонив ЗМІ України використовувати девіз Олімпійського руху

a542d23-pershij-natsional-nij-telekanal-zaboroniv-zmi-vikoristovuvati-v-svojij-roboti-slova--olimpiada-,--olimpijs-ki-igri--ta-ofitsijne-gaslo-mizhnarodnikh-zmagan-Перший Національний телеканал заборонив усім українським ЗМІ використовувати в своїй роботі слова "Олімпіада", "Олімпійські ігри" та гасло міжнародних змагань  - "Швидше, вище, сильніше". Про це йдеться у другому пукті звернення до представників вітчизняних ЗМІ, розміщеному на сайті Першого Національного.

"Відповідно до обмежень Міжнародного Олімпійського комітету та з метою недопущення порушень під час показу ХХІІ зимових Олімпійських ігор НТКУ, як офіційний мовник Олімпіади–2014 на території України, закликає не здійснювати несанкціонованих трансляцій змагань будь-якими третіми особами та не вчиняти неправомірних дій, пов’язаних із трансляцією", - йдеться у повідомленні.

Також НТКУ зазначає, що телекомпанія та інші уповноважені на це організації "здійснюватимуть моніторинг ефірів телевізійних каналів щодо дотримання виключних прав НТКУ на телевізійну трансляцію або показ Олімпійських ігор".