Бійці ЗСУ ударом у відповідь завдали великих втрат російським окупантам Донбасу

груз 200 камаз з написом на бортуУ відповідь на ворожі обстріли на передовій Донбасу українські бійці продовжують давати відсіч ворогу і знищувати його.

За повідомленням штабу ООС із посиланням на дані української військової розвідки, упродовж тижня з 23 до 29 березня вогнем у відповідь бійці ЗСУ знешкодили на Донбасі 30 російських окупантів, 5 з них ліквідувавши. Крім того, українські бійці знищили ворожу військову техніку.

“Окупанти втратили дві одиниці техніки – броньовану машину піхоти та вантажний автомобіль Урал”, – проінформували в штабі ООС.

Командування ООС застерегло російських окупантів від порушення Міських угод і повідомило, що знищувати ворога українські бійці на Донбасі будуть і надалі, якщо бойовики не перестануть вести обстріли.

«У разі загрози життю та здоров’ю українських військовослужбовців наші підрозділи завжди дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику», — наголосили у штабі ООС.

Читайте також: Українські бійці вогнем у відповідь знешкодили на Донбасі пів сотні російських окупантів і їх техніку — штаб ООС

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше штаб ООС інформував, що за перші 10 днів березня цього року вогнем у відповідь бійці ЗСУ знешкодили на Донбасі понад пів сотні російських окупантів, 21-го з них ліквідувавши і 31 поранивши. Також тоді українські військові знищили 3 одиниці ворожої військової техніки.

Читайте також: У російських окупантів на Донбасі значні втрати — бійці ЗСУ завдають потужних ударів у відповідь

За тиждень із 16 до 22 березня, за даними штабу ООС, вогнем у відповідь бійці ЗСУ знищили також 3 одиниці військової техніки бойовиків і 35 російських окупантів, 13 з яких були ліквідовані.