Озвучена адміністрацією КМДА сума збитків у 5 млн грн нереальна (Відео)

383931964У захопленій Київраді не згодні з тим, що реконструкція будівлі після перебування в ній мітингувальників може коштувати 5 млн гривень.

У таку суму вартість ремонту КМДА напередодні “на око” оцінив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, йдеться в сюжеті ТСН.

У комендатурі вирішили влаштувати для журналістів екскурсію, щоб довести: нічого не ламали та навмисне не трощили. Показали кухню, склади, де облаштували навіть сальну кімнату, бо кияни просто завалили протестувальників салом. Своїм коштом, кажуть, установили на місцевій кухні дорогі фільтри, щоб не купувати воду в пляшках. У незадовільному стані в КМДА зараз віконні рами, які потрощили під час штурму 11 грудня, дорогий паркет Колонної зали та мармурові сходи. Через велику кількість людей, погану погоду, дим і гар Хрещатика підлога почорніла та здулася. Але в комендатурі переконують, що чистка мармуру та циклювання паркету не може коштувати кількох мільйонів гривень.

"Якщо, на думку спікерів КМДА, зокрема Голубченка, відтворення колонади стадіону імені Лобановського після достатньо серйозних бойових дій коштує 300 тисяч гривень, що ми мали б тут зробити такого, відтворення чого мало б коштувати від 3 до 5 мільйонів?", - задається питанням черговий комендант КМДА Сергій Рудик. Раніше повідомлялося, що у КМДА бракує медикаментів, а у Жовтневому палаці зʼявився хірург.