Резонансне розслідування загибелі Дениса Чаленка: у справі з’являються нові подробиці (Відео)

Загиблий Денис Чаленко
Загиблий Денис Чаленко

Тіло 14-річного Дениса Чаленка, якого знайшли мертвим на колії в Прилуках, через тиждень після його смерті поховали без частини кісток, які на незалежну судмедекспертизу до Києва не потрапили.

Про таку обставину в справі, яку тепер розслідує Головне слідче управління Нацполіції України, повідомляє ТСН.

Читайте також: Розслідування загибелі Дениса Чаленка: у справі новий поворот (Відео)

Крім того, виявилось, що Денис Чаленко, який до того тривалий час займався у секції боксу, три місяці перед своєю загибеллю на бокс не ходив, а ходив на якійсь інші спортивні заняття, про які батькам не сказав. Не виключено, що йдеться про бої без правил.

Саме під час такою бою чи тренування Денис Чаленко і міг отрмиати смертельні травми, а далі його тіло поклали на рейки, щоб інценізувати загибель під колесами поїзда.

Офіційне слідство кваліфікацію справи поки не змінило – розслідують все ще ДТП на колії як причину загибелі хлопця, однак версію вбивства, яке намагались приховати, підкинувши тіло на рейки, правоохоронці, запевняють, також ретельно розслідують.

Батьки загиблого підлітка кажуть, що добиватимуться з’ясування обставин смерті сина і покарання винних у неналежному розслідуванні справи. Батьки впевнені, що їх син загинув не під колесами потяга. У цьому ж запевняють і машиністи двох поїздів, які проїздили незадовго до того, як на колії Дениса Чаленка знайшли метрвим.

Розслідування, яка обростає все новими подробицями, триває.

Більше про нове у справі Дениса Чаленка – у сюжеті ТСН Тиждень