“Безперечні ознаки підготовки наступу є”, – комбат “Азова” про дії бойовиків під Маріуполем

Білецький Андрій-командир АзоваНародний депутат і перший комбат тепер полку НГУ “Азов” Андрій Білецький не виключає, що бойовики найближчим часом готують наступ на Маріупольському напрямку. За його словами, дані української розвідки це підтверджують однозначно.

“Якщо кілька тижнів тому я не бачив серйозних приготувань до наступу, то зараз у районі Новоазовська зібрана величезна кількість російської бронетехніки”, – сказав ТСН Андрій Білецький.

Читайте також. «Бойовики у Широкіно — це виразка, яку треба випалити», — командир «Азову» (Відео)

Він підкреслив, що це не може бути звичним чи випадковим скупченням сил терористів.

Читайте також. Бойовики готують штурм Маріуполя – командир «Азову» (Відео)

“Бронетехніка в обороні не потрібна, бронетехніка – це засіб прориву. Її і справді почали наганяти, її і справді багато, велика кількість інструкторів, офіцерів… Безперечні ознаки підготовки наступу є”, – сказав Білецький.

Читайте також. «Всі розуміють необхідність наступу», — командир «Азова» про позицію українських бійців (Відео)

Нагадаємо, у вихідні бойовики вчинили найбільший за час оборони Широкіного артилерійський обстріл позицій сил АТО на підступах до Маріуполя.

Читайте також. Полк «Азов» Порошенку: демілітаризувати Широкіне — це добровільно відкрити шлях ворогу до Маріуполя (Заява)

Раніше у полку “Азов”, який уже не перший місяць обороняє стратегічне селище, заявляли, що категорчно проти ідеї демілітаризувати Широкіне, оскільки як тільки українські військові вийдуть із селища, їх позиції займуть бойовики.

Ці позиції на височині, відтак терористи легко зможуть бити із них по Маріуполю.