Можливість запровадження надзвичайного стану в Україні: Прем’єр-міністр сказав своє слово (Відео)

ф1Необхідності у запровадженні надзвичайного стану в Україні через коронавірус Прем’єр-міністр поки не бачить, однак не виключає цього впродовж наступних двох тижнів.

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив ввечері 23 березня в ефірі програми Свобода слова на ICTV.

“На цей момент немає потреби у запровадженні надзвичайного стану в Україні”, – сказав Денис Шмигаль.

Глава Уряду наголосив, що в регіонах України, де виявлені лабораторно підтверджені випадки коронавірусу, запроваджується режим надзвичайної ситуації, що передбачає карантинні заходи і вагомі обмеження у пересуванні громадян.

“Поки достатньо”, – сказав Денис Шмигаль.

Він пояснив, що запровадження надзвичайного стану потрібне, коли було б різке зростання захворюваності на Covid-19, а в Україні кількість підтверджених випадків коронавірусу зростає плавно. Глава українського Уряду наголосив, що Кабмін наразі зробив все від нього залежне для стримування поширення коронавірусу в Україні, однак не виключив, що у майбутньому надзвичайний стан в Україні може бути запроваджений.

“Тому найближчі 2 тижні ситуація може змінюватись”, – сказав Прем’єр-міністр України.

Читайте також: Глава МОЗ хоче запровадити в Україні надзвичайний стан (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, на негайному запровадженні в Україні надзвичайного стану через поширення коронавірусу наполягає міністр охорони здоров’я Ілля Ємець.

Додамо, що режим надзвичайної ситуації в Україні на 24 березня запровадили 9 областей України, у яких на сьогодні офіційно лабораторно підтверджено випадки коронавірусу.

Читайте також: У МОЗ заявили про підтвердження 10 нових випадків Covid-19 в одній області України (Мапа)

Більше – у прямій мові Дениса Шмигаля у відео ICTV.