У МОЗ заявили про підтвердження 10 нових випадків Covid-19 в одній області України (Мапа)

Карта виявлених МОЗ випадків захворювання на Covid-19 по областях України
Карта захворюваності на Covid-19 по областях України. Мапа – Центр громадського здоров’я України

Відразу 10 нових випадків захворювання на коронавірус лабораторно виявлені за останню добу в одній області України – Київській.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Центр громадського здоров’я України при МОЗ.

Загалом в Україні станом на 10 годину 24 березня лабораторно підтверджено 84 випадки захворювання на коронавірус, повідомляє Міністерство охорони здоров'я. Смертність не зросла - летальних випадків в Україні від ускладнень Covid-19 і далі 3. Одужав після лікування коронавірусу в Україні 1 пацієнт.

Як ідеться в повідомленні, на ранок 24 березня загальна кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу на Київщині (після виявлення за добу 23 березня нових 10-ти випадків) зросла до 15-ти.

Лідером за кількістю виявлених випадків Covid-19, за даними МОЗ, залишається Київ, де станом на ранок 24 березня загалом лабораторно виявлено 29 хворих. 25 хворих на ранок 24 березня - у Чернівецькій області.

Центр громадського здоров’я України опублікував мапу захворюваності на коронавірус в Україні, на якій показав кількість підтверджених випадків Covid-19 у кожній області України. Як видно з карти, коронавірус офіційно виявлений у дев'яти областях України та в Києві.