“Вовина тисяча”: фахівці сказали, що з нею не так (Відео)

Ініціативу Президента України про виплати вакцинованим в народі відразу назвали “Вовина тисяча” і проілюстрували численними мемами

Матеріальне стимулювання щеплення проти коронавірусу в Україні запізнилось принаймні на 3 місяці, а звуження можливості використати ці гроші лише на окремі потреби не стимулюватиме щепитись найвразливішу групу ризику – пенсіонерів.

Як повідомляє 5 канал, про це кажуть фахівці, коментуючи ініціативу Президента України виплатити по 1 тисячі гривень усім українцям, які отримали повний курс щеплення від Covid-19.

Медики застерігають, що така ініціатива може навіть нашкодити, бо противники вакцинації отримають додатковий аргумент.

"Хто має сумніви, то ця тисяча гривень ще більше утвердить їх у цих сумнівах. Їхнім аргументом буде, що з вакциною точно щось не так, бо за щеплення хорошою вакциною держава б не платила", - наводить новий аргумент "антивакцинаторів" лікар-фтизіатр Оксана Молода.

Сільські ж пенсіонери - і вакциновані і невакциновані - майже одностайно обурюються звуженню можливості витратити тисячу за щеплення.

"В нас в селі нема ні фітнесу, ні кінотеатру. Краще б за газ заплатили. А то пенсія 2 тисячі - спробуй, проживи", - кажуть селяни.

Читайте також: Президент України заявив про запровадження матеріального стимулу вакцинації від Covid-19 (Відео)

Законопроєкт щодо змін до держбюджету-2021 для виділення грошей на виплату тисячі за вакцинацію вже поданий у Верховну раду України. Одностайності серед народних депутатів щодо виплати "Вовиної тисячі", як охрестили ініціативу Зеленського в народі, наразі немає.

Більше подробиць - у сюжетах 5 каналу.