Бойовики віддали українській стороні тіло бійця полку “Азов” Романа Романенка, який загинув на Донбасі 10 серпня

Боєць полку "Азов" Роман Романенко
Боєць полку “Азов” Роман Романенко, який загинув на Донбасі 10 серпня

Бойовики, які обстрілами не дали український бійцям забрати з місця загибелі на Донбасі бійця НГУ Романа Романенка, сьогодні віддали українській стороні його тіло.

Про це повідомив на своєму сайті полк “Азов” Нацгвардії України.

“13 серпня “Азов”, в результаті попередньо спланованого обміну, нарешті отримав тіло загиблого Романа Романенка”, – проінформували в полку спецпризначення Нацгвардії України.

Як ідеться в повідомленні, 10 серпня під час виконання бойового задання в районі Світлодарської дуги лейтенант ЗСУ Роман Романенко загинув від вибуху ворожого фугаса. Забрати його тіло російські окупанти не давали, постійно відриваючи вогонь.

"Тричі бійці "Азова" намагалися евакуювати полеглого Романа, чому регулярно заважали прицільні обстріли противника", - повідомили нацгвардійці.

Читайте також: Бойовики прагли просунутись вперед — стали відомі обставини загибелі на Донбасі бійця Нацгвардії України (Відео)

У полку Нацгвардії України повідомили, що 25-річний Роман Романенко був родом з Дніпра, у полку "Азов" служив з 2015 року і був не тільки вправним снайпером, а й командиром одного з відділень снайперів "Азова".

У полку додали, що сьогодні бойовики "ЛНР", повернувши тіло загиблого українського нацгвардійця, відмовились забрати останки свого загиблого бойовика.

Читайте також: Тіло бійця Нацгвардії України бойовики забрали з місця загибелі на передовій Донбасу під наглядом ОБСЄ (Відео 21+)

ф1