Повертати гроші не збираються: бойовики “ДНР” грандіозно обікрали користувачів мобільного зв’язку за один день

водафон-нет сервиса телефон КПРосійські окупанти Донбасу знайшли новий спосіб збагатитись на тамтешніх мешканцях. Із користувачів мобільного зв’язку “Фенікс” бойовики “ДНР” за одну ніч стягли так звану “абонплату”. Мешканці окупованого Донбасу обурюються і засипають мобільного оператора бойовиків скаргами та запитами. У “Феніксі” заявляють, що повертати гроші за ненадані послуги не збираються.

Мобільний оператор “Фенікс”, створений  бойовиками «ДНР» на обладнанні «віджатого» при окупації Донбасу обладнанні «Київстару», 15 січня припинив “акцію” безкоштовного мобільного інтернету, що тривала від вересня минулого року. Через це з мобільних телефонів мешканців окупованої “ДНР” частини Донбасу 15 січня масово зникли гроші – бойовики зняли по 50-100 рублів як абонплату за мобільний інтернет, який тепер став платним. Зважаючи, що рік тому, коли бойовики “ДНР” відімкнули Vodafone на кілька місяців, окупанти продали понад мільйон стартових пакетів “Фенікса”, то стягнуті за день 50-100 рублів практично з кожного у підсумку перетворюються на значну суму.

У мережі ошукані російськими окупантами мешканці масово почали писати повідомлення з обуреннями: про жодну акцію мобільного оператора бойовиків не знали і її не підключали, мобільним інтернетом взагалі ніколи не користувались, але гроші втратили.

Читайте також: Як бойовики розграбовували обладнання українських мобільних операторів від початку окупації Донбасу

"Грошей відмили неміряно на людях, а особливо на пенсіонерах, які і близько не знають, що таке інтернет і ніколи ним не користуються на мобілках", - пише з обуренням один із користувачів.

"Ми також не підключали. Вони автоматично його всім підключили, виходить. Люди про це і не знали", - додає інший мешканець окупованого Донбасу.

"Мобільний інтернет відімкнула ще 13 числа, а гроші зняли, і нікуди не додзвонишся", - обурюється діями окупантів ще один користувач.

"Уявляю, скільки людей забули відімкнути інтернет. Непогано підзаробив "Фенікс", - констатує інший дописувач.

Читайте також: Сума фантастична: стало відомо, на скільки бойовики «ДНР» збагатились, відімкнувши український Vodafone

Тим часом сам мобільний оператор окупантів "Фенікс" заявив 15 січня, що всі масові скарги і запити, шквал яких надійшов від користувачів, обробити, мовляв, не може, тому функцію відключення від конкретних послуг поки обмежує, а всі зняті в якості абоплати гроші за мобільний інтернет повертати не буде.

Мешканці окупованих "ДНР" територій, які через дії окупантів тепер не можуть зателефонувати, бо на рахунку недостатньо грошей, кинулись поповнювати рахунки.

У мережі підкреслюють, що способом такої грандіозної афери бойовики "ДНР" заробляють на "Феніксі" не вперше.

Читайте також: Окупаційна влада «ДНР» отримала грандіозний прибуток від відімкнення українського мобільного оператора

Торік, коли бойовики кілька місяців не дозволяли повернути дію мобільного оператора Vodafone, так званий "Фенікс" став монополістом і окупанти Донбасу заробили на цьому мільйони доларів.

Цього року бойовики "ДНР", схоже, вирішили повторити свою аферу зі збагачення за рахунок пограбування місцевих мешканців.

ф2ф3ф4ф6ф7