“Повідомила, що задихається, і попрощалась”, – поліція назвала імена зниклих безвісти в смертельній одеській пожежі (Відео)

ф1Зниклими безвісти внаслідок пожежі, що спалахнула вранці в коледжі Одеси, є 14 осіб, четверо з яких – студенти коледжу.

Про це повідомив глава ГУ Нацполіції в Одеській області Олег Бех, інформує “Думская“.

Читайте також: Смертельна пожежа в Одесі площею 4 тисячі квадратних метрів: останні дані про потерпілих і обставини НП (Відео)

Очільник одеської поліції повідомив, що правоохоронці встановили обставини, за яких зниклі безвісти востаннє виходили на зв’язок і обставини, за яких їх бачили востаннє.

Читайте також: Зеленський про трагедію в Одесі: «Не хочу нікого обманювати»

Так, співробітниця бухгалтерії коледжу, де вранці 4 грудня почалась пожежа, Ірина Перчик зателефонувала чоловіку, коли пожежа вже почалась і дим розходився приміщенням.

“Повідомила, що задихається, і попрощалась”, – сказав про останні відомі дані про зниклу безвісти Олег Бех.

Він запевнив, що поліція у рамках розслідуванян кримінального провадження за фактом смертельної пожежі зробить усе, щоб винні були покарані.

Читайте також: Фахівці назвали попередню причину масштабної пожежі в Одесі (Відео)

Начальник ГУ Нацполіції в Одеській області назвав поіменний список тих, хто зник від початку пожежі в коледжі Одеси, зайваживши, що поліція не може встановити одну особу.

“Кому відомий чоловік на ім’я Руслан Нікос, прошу звертатися в штаб, так як він не є учнем і співробітником коледжу. Ми не можемо встановити його особу”, – сказав Олег Бех.

Офіційний список зниклих:

 1. Маркіна Юлія Михайлівна 2003 р.н., студентка;
 2. Чугуннікова Людмила Михайлівна 2001 р.н., студентка. Останній раз з нею спілкувалися 3 грудня. Ймовірно була в коледжі.
 3. Трофимчук Кирило Ігорович 2003 р.н., студент. Зв’язувався з матір’ю о 10:23, повідомив, що задихається від диму і попрощався з нею.
 4. Пьяночкіна Катерина 2003 р.н., студентка. Була на заняттях на четвертому поверсі. О 10:12 повідомила телефоном батькові, що в коледжі пожежа і залишилася в бухгалтерії з Юлією Маркіною і двома бухгалтерами.
 5. Катишевська Вероніка Дмитрівна 1955 р.н., співробітниця бухгалтерії коледжу.
 6. Перчик Ірина Василівна, співробітниця бухгалтерії. Останній раз розмовляла з чоловіком в 10:12 і повідомила, що задихається від диму і попрощалася з ним.
 7. Тарасова Наталія Василівна 1959 року народження, співробітниця бухгалтерії. О 10:00 зв’язувалася з дочкою і повідомила, що знаходиться в коледжі.
 8. Третьякова Наталя Олексіївна, завідувачка відділення коледжу, викладач.
 9. Бортюк Анна Леонідівна 1976 р.н., викладач.
 10. Александров Борис Георгійович, 1958 р.н., директор Інституту морської біології. Телефонувала його секретар Галина Іванович, яка повідомила, що в коледжі задимлення і він впав на підлогу. Просила допомоги.
 11. Іванович Галина Валентинівна, 1954 р.н., співробітниця ІМБ НАН України.
 12. Беженар Олена Валеріївна 1995 р.н., лаборант. Останній раз її бачили о 9:30, коли вона їхала на роботу в коледж.
 13. Коваль Марія Володимирівна. Останній раз спілкувалася з родичами о 7 ранку. З 14:00 телефон не в мережі.
 14. Соловей Віра Дмитрівна 1951 р.н.

Відео -“Думская“.