Повалені дерева і зірвані мости та дахи: негода в Україні забрала людське життя (Відео)

ф2Внаслідок шквальних поривів вітру, що вирували 24 лютого над Україною, загинула під поваленим деревом мешканка Одеси, ще четверо людей отримали травми.

Як повідомляє ДСНСУ станом на 11 годину 25 лютого, внаслідок негоди ушкоджень зазнали будівлі та об’єкти інфраструктури у 9-ти областях України. Там поривами вітру зривало дахи з житлових будинків, валило дерева з коренем. У Миколаєві вітер зірвав два понтонних мости через річку.

“Частково пошкоджено покрівлі 56 житлових будинків та 93 об’єктів соціально-побутової сфери у 9 областях, а саме: в Одеській, Херсонській, Миколаївській, Кіровоградській, Вінницькій, Івано-Франківській, Запорізькій, Тернопільській та Чернівецькій. Крім того, внаслідок падіння дерев, у м. Одеса загинула 1 людина, а також травми отримали 4 особи в Херсоні, Кропивницькому, Івано-Франківську та в Запоріжжі”, – йдеться в повідомленні Держслужби з питань надзвичайних ситуацій.

Станом на 7-му ранку 25 лютого, за даними ДСНСУ, знеструмленими в 12-ти областях України були понад півтисячі насленених пунктів.

Рятувальники в усіх регіонах України, що потерпіли від негоди, ліквідовують її наслідки. Зокрема, з автодоріг уже прибрано 239 пованених вітром дерев.

Надзвичайники попереджають, що шквальні пориви вітру в усіх областях України, крім північних, вируватимуть і сьогодні: “Український гідрометцентр нагадує, що 25 лютого в Україні, крім північних областей, все ще спостерігатимуться пориви вітру швидкістю 15-20 м/с”.

Більше про наслідки негоди, що вирувала в регіонах України 24 лютого, – у відео ТСН