Потужний вибух на окупованому Донбасі: стало відомо, що вибухнуло (Фото)

ф3Вибух бомби, закладеної під припаркований автомобіль, зніс вікна у прилеглих житлових багатоповерхівках окупованого “ЛНР” Луганська і знищив авто. Жертв, за попередніми даними, немає.

Про те, що на початку доби 19 березня в окупованмоу “ЛНР” Луганську прогримів вибух, першими повідомили в мережі тамтешні мешканці, які чули вночі звук потужного вибуху. Очевидці відразу повідомили, що вибух пролунав у спальному районі на сході окупованого міста на вулиці Клубній через бомбу, закладену під машиною. Фото підірваної машини “Деу Сенс” виклали в мережу.

Окупаційна влада через так зване “МЧС ЛНР” факт вибуху і закладену під авто вибухівку підтвердила.

За даними окупаційної влади, люди від вибуху не постраждали. Вибухова хвиля знесла 12 шибок у 5-ти квартирах двох навколишніх житлових будинків. Так звані "правоохоронні органи ЛНР" з'ясовують обставини вибуху бомби і встановлють, яка саме вибухівка це була.

Примітно, що у щоденному зведенні надзвичайних ситуацій за добу так зване "МСЧ ЛНР" сьогодні вранці спершу повідомило про вибух, а потім це повідомлення зі зведення зникло, наче вибуху просто не було. Окупаційна влада вже замітає сліди, як це не раз було?

ф1ф2ф4ф3