Отруєння екс-офіцера ГРУ у Великобританії: заговорили про російський слід (Відео)

Скрипаль за гратамиКолишнього офіцера ГРУ РФ, який як шпигун був переданий Великобританії, був отруєний разом із донькою речовиною сильнішою за важкі наркотики. Зараз Сергій Скрипаль та його донька Юлія в реанімації і медики жодних прогнозів щодо їх життя не дають.

Британські правоохоронці поки небагатослівні і не вказують прямо, посилаючись на таємницю слідства, хто саме, за яких обставин і навіщо отруїв колишнього російського розвідника з донькою.

Тим часом політики у Великобританії заговорили про російський слід у справі. Якщо його буде знайдено, це потягне великі політичні наслідки для Росії.

The Times із посиланням на свої джерела в правоохоронних органах написала, що британська розвідка МІ5 вважає отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля з донькою спробою вбивства, пов’язаною з Росією, принаймні, початкові факти розслідування дозволяють говорити про спонсоровану державою – Росією – спробу вбивства. При цьому британська розвідка н евиключає й протилежного – спроби скомпрометувати Росію і режим Путіна. Вивчають і версію особистого конфлікту як мотиву для замаху на вбивство..
“Радіо Свобода”, яке провело власне розслідування, вважає, що Сергія Скрипаля могли отруїти тією ж речовиною, яку російські силовики і спецлужби застосовували у 2002 році при штурмі захопленого терористами центру на Дубровці -фентанілом.

Всі подробиці, відомі про обставини отруєння Скрипаля, – у сюжеті Факти ICTV