Отруєння газом і травми голови: чим завершилось протистояння на Банковій через вирок Стерненку (Відео)

Після обвинувального вироку суду 23 лютого Сергію Стерненку активісти того ж дня щонайменше у 15-ти містах України вийшли на акції в підтримку Стерненка. Силове протистояння відбулося в Києві на Банковій біля Офісу Президента України.

Як повідомляє 5 канал, правоохоронці не пропустили учасників акції на площу під будівлю Офісу президента. Почалося силове протистояння, в ході якого були застосовані фаєри і балончики з газом.

“Ми десь десяти постраждалим учасникам акції надали допомогу. В них отруєння газом, травми голови”, – сказав представник Червоного Хреста Тарас Логінов.

Як повідомила Національна поліція, в ході протистояння на Банковій постраждали 27 правоохоронців, яким знадобилася медична допомога. 17 затриманих учасників акції правоохоронці після з'ясування їх осіб відпустили. Як повідомили в Нацполіції України, за непокору поліції відкрито кримінальне провадження.

Читайте також: Суд першої інстанції виніс рішення у справі Стерненка і Демчука (Відео)

Учасники протесту заявили, що рішення суду про 7 років ув'язнення Стерненка вважають несправедливим.

"Почалось полювання на патріотів", - кажуть активісти і вже у суботу в підтримку Стерненка готують нові акції в Україні. Під Офісом Президента України протестувальники планують почати безстроковий протест.

Більше подробиць - у сюжеті 5 каналу.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
12345678

Стерненко — пожизненное !