“От до чого домовились”, – Порошенко назвав ціну, яку Україна заплатить за підписання “Формули Штайнмаєра” (Відео)

ф1Підписанням 1 жовтня в Мінську так званої “формули Штайнмаєра” Україна зробила велику помилку, яка не призведе до миру на Донбасі, натмоість захотить Кремль до ще агресивнішої політики щодо України.

Про це заявив сьогодні з трибуни Верховної ради П’ятий президент України нардеп Петро Порошенко, підкресливши, що “формула Штайнмаєра” – це “російська вигадка”.

Читайте також: Порошенко вперше сказав, як Путін в присутності Штайнмаєра подав кремлівський варіант «формули Штайнмаєра» (Відео)

Він розповів, що ще при перших спробах проштовхнути свій варіант “формули Штайнмаєра” Росія не приховувала своїх намірів перетворити окупований український Донбас на анклав РФ.

“Буде так, як Придністров’ї”, – навів слова глави МЗС Росії Петро Порошенко.

Читайте також: Так звана формула Штайнмаєра: за яких умов вона діятиме. Повна версія брифінгу Президента України (Відео)

Він наголосив,що вчорашнім підписом у Мінську Україна перекреслила свої 5-тирічні зусилля з

“Україна добровільно відмовилась від шляху імплементації Мінська, який був підтриманий нашими німецькими і французькими партнерами”, – підкреслив Порошенко.

Читайте також: Реакція «нормандської четвірки» на підписання Україною «формули Штайнмаєра»: Росія вважає це своєю перемогою (Відео)

Він навів заяви очільників так званих “ДНР” і “ЛНР”, які тепер вважають, що підписанням “формули Штайнмаєра” Україна начебто погодилась із “правом народу Донбасу на самовизначення”.

“От до чого домовились. Ось ціна, яку Україна має заплатити за саму лише можливість обговорювати на саміті “нормандського” формату що робити далі”, – резюмував результат Мінських переговорів для України 1 жовтня лідер партії “Європейська солідарність”.

Читайте також: «Формула Штайнмаєра» перестала бути таємницею: ЗМІ РФ оприлюднили підписані 1 жовтня учасниками Мінських переговорів листи (Документ)