Освітяни Тернопілля закликають спільно розбудовували наш дім – Україну

УкраїнаОсвітяни Тернопілля нагадали про те, що Україна – на порозі святкування ювілею Тараса Шевченка. Вони цитують його пророчі слова: «Обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю!».

Читайте також. Гурт С.К.А.Й. хоче кліпом об’єднати Україну. Допомогти можуть усі

– Наша держава в небезпеці! Розв’язана проти України військова агресія та сепаратистські настрої загрожують її незалежності й територіальній цілісності, – йдеться у зверненні.

Подаємо повний текст звернення департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, оприлюднений його директором – Іваном Запорожаном:

«Через декілька днів український народ, уся прогресивна громадськість світу відзначатимуть 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – нашого Генія, Поета і національного Пророка. Його бажання бачити Україну сильною, заможною, єдиною і згуртованою державою не втратило актуальності і в нинішній час, незважаючи на те, що пройшло вже стільки років.

Розв’язана проти України військова агресія та сепаратистські настрої загрожують її незалежності й територіальній цілісності. Наша держава в небезпеці!

Читайте також. У військових комісаріатах Тернопілля триває запис добровольців

У цей надзвичайно важкий період нам, усім жителям України, потрібна єдність, мудрість, виваженість, толерантність і справедливість задля збереження єдності та соборності України.

Освітяни Тернопільщини, батьківська громадськість, учнівська й студентська молодь звертаються до своїх колег, – усіх жителів країни, особливо східних областей та Криму проявити свою єдність і принциповість, стати для своїх учнів прикладом професійної честі та людської гідності, стати на захист дітей та їх майбутнього в територіально цілісній Україні, її непорушних кордонах.

Читайте також. “Революція гідності має відбутися у свідомості кожного з нас”, – активіст Майдану у Тернополі

Усі 22 роки, незалежно від ідейних переконань, національності та віросповідання, ми були разом, пліч-о-пліч, спільно розбудовували наш дім – ім’я якому Україна, творили національну освіту, формували майбутню еліту, виховували справжніх патріотів нашої багатонаціональної держави

Ми закликаємо об’єднатися, стати в один ряд задля перемоги над злом, яке нависло над Україною. Ми не втратили Віру та зберегли Надію! Наша сила – в єдності! Разом ми переможемо!

Прислухаймося до пророчих слів Великого Кобзаря:
Свою Україну любіть,
Любіть її,… во врем’я люте
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть…»