Освітянка із Чернігівщини здобула перемогу в Міжнародному педагогічному конкурсі

фотоколаж nizhyn.in.ua

Мова про директорку ЗДО №13 «Берізка» із міста Ніжина, що на Чернігівщині, Наталію Примушко. Жінка перемогла у Міжнародному українсько-канадському конкурсі освітніх проектів фонду Ореста Цапа.

Пані Наталія є авторкою соціальних проєктів з виховних та національно-патріотичних заходів “МИСТЕЦТВО ЗІТКАНЕ З ЛЮБОВІ» та «І ПЕНЗЛЕМ ЧАРІВНИМ, І СЛОВОМ ВИСОКИМ СВІТ ПОДИВУВАЛА…» присвячений 120-річниці від дня народження народної художниці України Катерини Білокур.

Педагогічний конкурс започаткований ще 15 років тому і є він щорічним. Здійснює його Українсько-канадська Фундація «Україна-діаспора» й кафедра педагогіки та психології ЧОІППО ім..К.Д.Ушинського, пише nizhyn.in.ua.

Незмінним меценатом, натхненником , патріотом цього заходу є професор освітніх технологій Манітобського університету з міста Вінніпег Орест Цап.

Українця, що народжений і вихований за океаном, повсякчас цікавить життя далекої прабатьківщини, звідки родом його мама…

Він переймається новітнім розвитком освіти в Україні, його турбують професійні пошуки та здобутки наших педагогів.

Сьогодні в ЧОІППО ім.К.Д.Ушинського відбулося нагородження СЕРТИФІКАТОМ фонду та премією за участю Пономаревського С.Б., старшого наукового співробітника ЧОІППО.

Приємно, що серед переможців - і педагогиня із Ніжина, Наталія Примушко.