Останнє слово- за жінкою… і впридачу – букет квітів

Фото з вільних джерел
Фото з вільних джерел

Пам’ятаєте стару пісеньку про жіноче щастя? Тетяна Овсієнко свого часу стверджувала, що все, що потрібно жінці для щастя – це “був би милий поруч”. Американські вчені стверджують: нічого подібного! І “милий” тільки побічно входить в трійку першочергових потреб щасливої жінки – в якості дарувальника квітів.

Але про все по порядку. Дослідження, що включало експеримент з участю 850 жінок різного достатку, допомогло вченим встановити, що насправді робить щасливими представниць слабкої статі, пише медичний портал medikforum.ru. Його автори, американські вчені, резюмували: майже всі жінки знаходять щастя в простих речах.

1. Схуднення
Переважна більшість учасниць вибрали в якості головного чинника радості звістка про своє схуднення. Виявилося, думка про те, що фігура стала більш стрункою, не тільки є джерелом нескінченних радісних емоцій, але і додає жінкам впевненості в собі, що позитивно позначається в цілому на якості життя.

2. Шопінг
На другому місці за значимістю виявився похід по магазинах, купівля одягу та оновлення гардеробу. Як відзначили дослідники, всі брали участь в експерименті дами погодилися, що похід в торгові центри за обновками – це відмінний засіб для покращення настрою!

3. Квіти
Трійку найбільш популярних відповідей на питання про щастя замкнули квіти, які жінкам дарують їх улюблені чоловіки. Фахівці стверджують, що поліпшити настрій жінці здатна навіть одна квітка, подарована просто так, без спеціального приводу.

До списку подій, здатних ощасливити жінок, увійшли також замовлення їжі додому і можливість випити за обідом келих вина. При цьому дослідження, проведене раніше вченими з Нової Зеландії, показало, що жінки відчувають себе щасливими, якщо в спорах за ними залишається останнє слово.

Джерело