Останній день навчання у школярів Тернополя – 6 грудня (Відео)

школаШколярів Тернопільщині скоро чекають зимові канікули. Найшвидше відпочинок розпочнеться в учнів з обласного центру.

Останній день навчання у першому семестрі для них – 6 грудня. В інших містах і селах області діти на канікули підуть наприкінці грудня – повідомили кореспонденту телекомпанії TV-4 у департаменті освіти і науки Тернопільської обладміністрації.

Читайте також. Тернопіль у 2014-му вже отримав 44 тис. грн туристичного збору (Відео)

Аби зекономити на опаленні, на Тернопільщині змінили навчальний графік учнів. Торкнулися зміни, насамперед, тих шкіл, де тепло в класах залежить від газу. Навчальні заклади, де є грубки на дровах, твердопаливні котли, навчаються за звичним графіком. Для решти відпрацювання розподілили протягом семестру і скоротили осінні канікули. Тернопільські учні зараз відпрацьовують останній тиждень перед відпочинком. Канікули в різних районах Тернопілля розпочнуться і триватимуть по-різному. Рішення приймали директори шкіл спільно із районними відділами освіти.

- Переважно канікули розпочинаються 20-27 грудня. Тривати будуть до 21 січня або до 8 лютого 2015 року. Були узгодження і начальників відділів освіти, і керівників районних адміністрацій, виходячи з економічних мотивів, щоб освіта могла допомогти в цьому плані для району, – розповів директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Любомир Крупа.

Читайте також. Від реклами на комунальних біг-бордах Тернопіль уже отримав більше 3 млн грн (Відео)

Доки триватимуть зимові канікули у Тернополі, достеменно не відомо. Рішення прийматимуть цього тижня. В обласному департаменті освіти коментують: тривалі зимові канікули доведеться відпрацьовувати і навесні. Вчитися будуть по суботах, додатковими уроками і скоротять весняні канікули.

- Справляємося з викладанням навчальної програми. Звичайно, ми втрачаємо на якості, бо діти втомлюються. Додаткові уроки, навчання по суботах. На рівні Міністерства, думаю, вже наступного року ми будемо мати централізовані рекомендації, і це не буде впливати на якість навчання. Зрештою, надіємося на кращі обставини - зовнішні, політичні, – каже Любомир Крупа.