Особи, які побили водія на бориспільській трасі, ганьблять батальйон – “Айдар” (Відео)

траса-Айдар побитттяУ батальйоні впевнені, що винні будуть покарані відповідно до закону.

Особи, які побили водія на бориспільській трасі, ганьблять батальйон. Винні будуть покарані згідно з чинним законодавством як винні перед законом і перед суспільством. Про це йдеться в заяві батальйону “Айдар” на офіційній сторінці у Facebook.

Військовослужбовці в/ч п/п В0624 (батальйон “Айдар”) глибоко обурені фактами, відображеними у зйомці з відеореєстратора машини, викладеному на каналі YouTube. У відеосюжеті фігурують особи, які ганьблять звання бійця батальйону “Айдар”, військовослужбовця Збройних сил України, просто українця. Не вистачає слів висловити те, що зробили ці люди. Це виглядало знущанням над пам’яттю наших загиблих.

Читайте також. Скандал на трасі під Києвом: водія побили таки бійці «Айдару». МВС веде розслідування (Відео)

Ми впевнені, що винні будуть покарані згідно з чинним законодавством як винні перед законом і перед суспільством. Негідно бійцеві батальйону “Айдар” поводитися непорядно, не по-чоловічому по відношенню до всього, заради чого ми воюємо за єдність нашої Батьківщини, – почуття національної єдності, безпеки, спокійного і мирного життя”, – йдеться в заяві.

Нагадаємо, 20 грудня, рухаючись по трасі Київ – Бориспіль у колоні, яка супроводжувала автомобіль з тілами загиблих напередодні "айдарівців", бійці батальйону побили водія, який, за їх словами, намагався втрутитися в колону. В МВС порушили кримінальне провадження за фактом побиття водія і встановлюють усі обставини цього інциденту.

Обережно - ненормативна лексика!