Особливості доставки з КНР

Сьогодні КНР лідирує серед учасників світової промислової зони. На китайських заводах і фабриках виготовляють все, що користується попитом – від предметів побуту до складної електроніки і сільськогосподарської техніки. Вести бізнес з Китаєм вважають за доцільне 95% підприємців, тому актуальний пошук китайських постачальників і доставка вантажу. Перевезення товару може відбуватися по-різному, в залежності від виду обраного транспорту і маршруту, які безпосередньо впливають на ціни і терміни поставок.

1 (1)

Види транспортування

Будь-яка компанія-перевізник запропонує клієнтові наступні варіанти переміщення посилок:

Авіа. Цей спосіб ідеальний, коли необхідні швидкість і максимальне збереження товару. Авіадоставка з Китаю затребувана, якщо мова йде про товар, що швидко псуються, ексклюзивні речи. Мінуси у доставки два: висока ціна і обмежена вантажопідйомність.

Море. Це самий бюджетний варіант, прийнятний для доставки великих замовлень і великогабаритних товарів. Зазвичай він використовується, коли не мають значення терміни, а перевезти потрібно досить важку посилку. Це оптимальна перевезення для небезпечних вантажів. Недолік морського шляху – довгий час очікування.

Залізниця і автомобіль. Збірні партії, дрібні або негабаритні замовлення краще переправляти такими способами. За ціною і термінами займає середнє місце між авіа і морем.

Як знайти відповідального перевізника

Конкуренція серед логістичних компаній, що надають послуги доставки з Китаю, досить велика. Вони розрізняються пропонованими способами перевезення і вартістю. Однак не всі фірми дійсно компетентні, через що в підсумку страждає замовник, чий товар прийшов невчасно або взагалі загубився в дорозі.

Від перевізника залежить багато чого:

отримання вантажу в цілості й схоронності;

рішення митних питань;

страховка посилок;

можливість зберігати продукцію перед відправкою і т.д

Що таке доставка «під ключ»

Доставка з Китаю під ключ – це цілий список послуг, таких як:

пошук постачальника і ведення переговорів;

оплата всередині Китаю;

транспортування вантажу до нашого складу;

допомога в сертифікації вантажу і страхування;

перепакування та лати вантажу (при необхідності);

фотозвіт;

митне очищення;

відправка вантажу в пункт призначення.

А також розв’язання всіх проблем, що виникають в процесі перевезення. Підприємці нерідко стикаються з труднощами під час перевезення вантажу через кордон.